سایت اختصاصی سریال قهوه تلخ

◄◄◄◄◄کلیه اخبار مربوط به سریال قهوه تلخ مهران مدیری►►►►►

اولین برنده آپارتمان «قهوه تلخ» مشخص شد

اولین برنده آپارتمان «قهوه تلخ» مشخص شد

 

مراسم قرعه‌کشی نخستین آپارتمان «قهوه تلخ» با حضور کارگردان، تهیه‌کننده و بازیگران این سریال و نماینده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، نماینده دادستان و دبیر کل اداره‌ مبارزه با قاچاق محصولات فرهنگی، عصر یکشنبه پنج دی‌ماه در لوکیشن کاخ جهانگیر شاه محل تصویربرداری این سریال برگزار شد.

 

در این مراسم پسری دانشجو 21 ساله از جهرم برنده یک دستگاه آپارتمان دوخوابه شد و زمانی که برزو ارجمند با او تماس گرفت تا برنده شدنش را به او اطلاع دهد، باور نکرد. دانشجوی 21 ساله پس از اینکه تلفنی با مهران مدیری صحبت کرد، تازه برنده شدنش را باور کرد و از فرط هیجان به گریه افتاد.

 

در این مراسم همچنین شش دستگاه اتومبیل پراید متعلق به مجموعه‌ دهم نیز قرعه‌کشی شد و برزو ارجمند که با برندگان تماس می‌گرفت، در قبولاندن این خبر به آن‌ها باز هم مشکل داشت.برخی از برندگان که فکر می‌کردند مزاحم تلفنی دارند، تلفن را قطع می‌کردند و با جملاتی چون «آقا برزو فردا می‌آیم پراید را می‌گیرم!»، «آقا مزاحم نشوید!»، «سر کاریه؟!» ... پاسخ تلفن او را می‌دادند.

 

منبع خبر آنلاین

+ نوشته شده در  دوشنبه ششم دی ۱۳۸۹ساعت 16:45  توسط بابک  | 

عکس هایی از مراسم قرعه‌کشی اولین آپارتمان «قوه تلخ»

عکس هایی از مراسم قرعه‌کشی اولین آپارتمان «قوه تلخ»

 

 

مراسم قرعه‌کشی نخستین آپارتمان «قهوه تلخ» با حضور کارگردان، تهیه‌کننده و بازیگران این سریال و نماینده وزارت ارشاد، نماینده دادستان و دبیر کل اداره‌ مبارزه با قاچاق محصولات فرهنگی، عصر یکشنبه پنج دی‌ماه در لوکیشن کاخ جهانگیر شاه محل تصویربرداری این سریال برگزار شد.

 

بقیه عکس ها در ادامه مطلب

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  دوشنبه ششم دی ۱۳۸۹ساعت 16:41  توسط بابک  | 

پراید برای برندگان قهوه تلخ+اسامی برندگان پراید دوره نهم

پراید برای برندگان قهوه تلخ

 

دوره نهم قرعه کشی قهوه تلخ سه شنبه ۹ آذر برگزار شد.

 

به گزارش سایت اختصاصی قهوه تلخ از میان ۲۴۷/۲۴۵/۱ پیامک ارسال شده شش نفر برنده هر کدام یک دستگاه خودرو پراید و ۵۵ نفر برنده هر کدام به مبلغ ۰۰۰/۰۰۰/۱۰ ریال به قید قرعه انتخاب شدند.

 

همچنین نخستین قرعه کشی آپارتمان در خوابه با وسایل کامل قهوه تلخ ۳۰ آذر ماه جاری برگزار و در این دوره یک دستگاه اپارتمان به یک نفر برنده تقدیم می شود.

 

اسامی برندگان خودرو از این قرار است: مهدی خاکپور از یافت آباد تهران- محمدرضا عمرانی از مهرشهر کرج - علیرضا زنگنه از شاهین شهر اصفهان - مژگان رحمان ستایش از شیراز - امیرحسین بویراتی از بندر دیلم- زهره سادات حسینی از خیابان اذری تهران.

با ۵۵ بنده وجوه نقدی نیز جهت دریافت جوایز خود تماس گرفته شد.

 

+ نوشته شده در  شنبه سیزدهم آذر ۱۳۸۹ساعت 11:40  توسط بابک  | 

دانلود ویدئو کلیپ مهران مدیری در مورد اطلاعاتی از جوایز سریال قهوه تلخ

 

دانلود ویدئو کلیپ مهران مدیری در مورد اطلاعاتی از جوایز سریال قهوه تلخ

 

در این ویدئو مهران مدیری در ابتدای مجموعه دهم پیرامون جوایز سریال قهوه تلخ و کلا سوالاتی که برای برندگان جوایز پیش اومده رو توضیح کاملی میده و در آخر هم میگه که مجموعه یازدهم بعد ماه محرم عرضه خواهد شد. من به همه دوستداران سریال قهوه تلخ توصیه اکید میکنم که این ویدئو رو دانلود کنند.

 

 

لینک دانلود

 

+ نوشته شده در  چهارشنبه دهم آذر ۱۳۸۹ساعت 17:3  توسط بابک  | 

توضیحاتی مربوط به قرعه کشی سریال قهوه تلخ

برگزاری هشتمین قرعه کشی قهوه تلخ + اطلاعیه قرعه کشی اولین آپارتمان

 

 

با سلام خدمت تمامی دوستداران سریال قهوه تلخ باید خدمتتون عرض کنم که دوستان زیادی برامون پیام فرستاده اند که اسامی برندگان سریال قهوه تلخ کجا نوشته شده؟!

باید عرض کنم که اسامی برندگان تا مجموعه پنجم در لینک زیر گذاشته شده و برندگان بعدی سریال فعلا در سایت قهوه تلخ قرار نگرفته است. البته شایان ذکر است که قرعه کشی در هر هفته انجام میشه و برندگان از طریق اس ام اس خبردار می شوند.

نکته آخر هم اینه که دوستانی که رمز رو برای شماره 300069 ارسال می کنند این رو در نظر بگیرند که رمز رو به صورت انگلیسی بفرستند و منتظر باشند تا اس ام اس تایید براشون فرستاده شود . متن اس ام اس تایید شرکت در قرعه کشی به صورت زیر ارسال می شود  " با تشکر پیام شما دریافت شد. شما در قرعه کشی شرکت داده می شوید قهوه تلخ "

در صورت هرگونه اطلاعات جدید در مورد اسامی برندگان اطلاع رسانی خواهد شد.

 

لینک ورود به اسامی برندگان قهوه تلخ تا مجموعه پنجم

 

 

+ نوشته شده در  یکشنبه هفتم آذر ۱۳۸۹ساعت 16:13  توسط بابک  | 

برگزاری هشتمین قرعه کشی قهوه تلخ + اطلاعیه قرعه کشی اولین آپارتمان

برگزاری هشتمین قرعه کشی قهوه تلخ + اطلاعیه قرعه کشی اولین آپارتمان

 

به گزارس سایت اختصاصی قهوه تلخ از میان ۰۲۸/۸۲۳/۱ پیامک ارسال شده هزار نفر برنده هر کدام به مبلغ ۰۰۰/۰۰۰/۱ ریال به قید قرعه انتخاب شدند.

جوایز قرعه کشی هفتگی از دوره نهم به بعد شش دستگاه پراید به ۶ نفر و پرداخت ۰۰۰/۰۰۰/۵۵۰ ریال به ۵۵ نفر است که اطلاعات کامل آن در کارت های قرعه کشی مربوطه اعلام می شود.

اولین دوره قرعه کشی آپارتمان دو خوابه با وسایل کامل این سریال نیز ۱۴ آذر امسال برگزار می شود که در این دوره یک دستگاه آپارتمان به یک نفر برنده تقدیم خواهد شد.

برای شرکت در این قرعه کشی باید با موبایل ۱۰ شماره ۱۰ دوره ارسال شود و کسانی که تاکنون موفق به ارسال نشده اند می توانند تا قبل از تاریخ قرعه کشی پیامک ده دوره را ارسال کنند.

روابط عمومی این سریال دوباره از خریداران درخواست کرده پیامک شماره سریال خود را به دقت وارد و در صورت برنده شدن نام بانک و شماره حساب خود را به طور صحیح ارسال کنند.

 

+ نوشته شده در  شنبه ششم آذر ۱۳۸۹ساعت 9:45  توسط بابک  | 

مجموعه نهم سریال قهوه تلخ به بازار آمد+اطلایه قرعه کشی اولین اپارتمان

مجموعه نهم سریال قهوه تلخ به بازار آمد+اطلایه قرعه کشی اولین اپارتمان

 

به گزارش سایت اختصاصی قهوه تلخ مجموعه نهم سریال قهوه تلخ به بازار آمد. مجموعه نهم شامل قسمت های بیست و پنجم و بیست و ششم و بیست و هفتم می باشد. در ضمن قرعه کشی اولین آپارتمان مجموعه قهوه تلخ در تاریخ ۱۴/۹ ۸۹ برگزار خواهد شد.

 

 

+ نوشته شده در  چهارشنبه سوم آذر ۱۳۸۹ساعت 12:33  توسط بابک  | 

اطلایه مهم در مورد اولین قرعه کشی آپارتمان سریال قهوه تلخ

اطلایه مهم در مورد اولین قرعه کشی آپارتمان سریال قهوه تلخ

 

 

به گزارش سایت اختصاصی قهوه تلخ اولین قرعه کشی آپارتمان سریال قهوه تلخ در تاریخ ۱۴/۹/۸۹ برگزار خواهد شد.

 

به اطلاع خریداران خریداران محترم سریال قهوه تلخ می رساند دست اندرکاران مجموعه قهوه تلخ برای جلوگیری از تضییع حقوق خریدارانی که همه مجموعه ها را به صورت اصل تهیه کرده ولی شماره ها را با خطوط مختلف تلفن همراه پیامک نمونده اند همه شماره های ارسالی را در قرعه کشی اولین آپارتمان شرکت می دهند. شایان توجه است برنده محترم می بایست کارت های قرعه کشی هر ۱۰ مجموعه را که شماره آنها پیامک شده باشد ارائه نماید.

 

 

+ نوشته شده در  شنبه بیست و نهم آبان ۱۳۸۹ساعت 0:28  توسط بابک  |